СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л
Шостої сесії сільської ради VII скликання

20 квітня 2016 року
Початок роботи о 14-00
Зал засідань сільської ради

Відкриває і веде сесію сільський голова Маруняк В.В.

МАРУНЯК В.В. – Шановні депутати! Із загальної кількості 14 депутатів сільської ради на п’ятій сесії присутні 11 депутати, відсутні з поважних 3 депутати - "Список депутатів додається до протоколу".
 
На шостій сесії сільської ради VІІ скликання присутні: спеціаліст ІІ категорії з земельних питань Старозбур’ївської сільської ради Горбунова Т.А., в.о. головного бухгалтера Старозбур’ївської сільської ради Кравченко І.А., депутат районної ради Федотов Валерій Васильович, що не є депутатами сільської ради - "Список додається до протоколу".
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити шосту сесію сільської ради сьомого скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу шостої сесії сільської ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.
Шоста сесія сільської ради сьомого скликання оголошується відкритою.
МАРУНЯК В.В. – Шановні депутати! На шостій сесії сільської ради VІІ скликання присутні два члени лічильної комісії обраної на другій сесії сільської ради VІІ скликання. Відповідно до Регламенту сільської ради для організації роботи шостої сесії достатній склад лічильної комісії.
МАРУНЯК В.В. – Відповідно до Регламенту сільської ради функції секретаря сесії на пленарному засіданні виконує секретар сільської ради.
МАРУНЯК В.В. – Прошу лічильну комісію та секретаря приступити до роботи.
МАРУНЯК В.В. – Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи п'ятої сесії сільської ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати?
Немає.
 
У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту?
Немає.
ВИРІШИЛИ:
Затвердити порядок денний шостої сесії сільської ради VІI скликання без змін і доповнень.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Порядок денний затверджено.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
шостої сесії сільської ради VІІ скликання
1.
Про стан виконання сільського бюджету за І квартал 2016 року.
Доповідає: сільський голова Маруняк В.В.
2.
Про внесення змін до рішення четвертої сесії VІI скликання від 11 січня 2016 року № 18 « Про сільський бюджет на 2016 рік».
Доповідає: в.о. головного бухгалтера сільської ради Кравченко І.А.
3.
Про фінансування видатків за рахунок вільного залишку спеціального фонду сільського бюджету.
Доповідає: в.о. головного бухгалтера сільської ради Кравченко І.А.
4.
Про затвердження детального плану території для подальшого відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд громадян в с. Стара Збур’ївка
Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з земельних питань Горбунова Т.А.
5.
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам в с. Стара Збур’ївка.
Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з земельних питань Горбунова Т.А.
6.
Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка.
Доповідає: спеціаліст ІІ категорії з земельних питань Горбунова Т.А.
ВИРІШИЛИ:
Затвердити регламент роботи шостої сесії сільської ради VІI скликання.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Регламент затверджено.
РЕГЛАМЕНТ
роботи шостої сесії сільської ради VІІ скликання
1. Доповідь з другого, третього, п’ятого, шостого питання
- до 3 хв.
2. Доповідь з першого, четвертого питання
- до 5 хв.
Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного
- до 1 хв.
Різне
- до 10 хв.
Сесію провести за 1 годину без перерви.
1.
СЛУХАЛИ:
МАРУНЯКА В.В., який прозвітував про стан виконання сільського бюджету за І квартал 2016 року.
ВИСТУПИЛИ:
МАРУНЯК В.В. – зачитав проект рішення.
ВИРІШИЛИ:
Затвердити звіт про стан виконання сільського бюджету за І квартал 2016 року та прийняти запропонований проект як рішення сільської ради.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про стан виконання сільського бюджету за І квартал 2016 року " додаються до протоколу".
2.
СЛУХАЛИ:
КРАВЧЕНКО І.А., яка доповіла про внесення змін до рішення четвертої сесії VІI скликання від 11 січня 2016 року № 18 «Про сільський бюджет на 2016 рік».
ВИСТУПИЛИ:
МАРУНЯК В.В. – зачитав проект рішення.
ВИРІШИЛИ:
Внести зміни до рішення четвертої сесії VІI скликання від 11 січня 2016 року № 18 « Про сільський бюджет на 2016 рік» та прийняти запропонований проект як рішення сільської ради.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії VІI скликання від 11 січня 2016 року № 18 «Про сільський бюджет на 2016 рік». "додаються до протоколу".
3.
СЛУХАЛИ:
КРАВЧЕНКО І.А., яка доповіла про фінансування видатків за рахунок вільного залишку спеціального фонду сільського бюджету та наголосила що джерелом фінансування являються вільні залишки коштів, що склалися в сільському бюджеті по спеціальному фонду станом на 01 січня 2016 року по органу місцевого самоврядування.
ВИСТУПИЛИ:
МАРУНЯК В.В. – зачитав проект рішення
ВИРІШИЛИ:
Збільшити видатки спеціального фонду сільського бюджету, шляхом фінансування на суму 3992 гривень та прийняти запропонований проект як рішення сільської ради.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про фінансування видатків за рахунок вільного залишку спеціального фонду сільського бюджету "додаються до протоколу".
4.
СЛУХАЛИ:
ГОРБУНОВУ Т.А. яка ознайомила з проектом рішення «Про затвердження детального плану території для подальшого відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд громадян в с. Стара Збур’ївка.»
ВИРІШИЛИ:
Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження детального плану території для подальшого відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд громадян в с. Стара Збур’ївка», як рішення сільської ради.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження детального плану території для подальшого відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд громадян в с. Стара Збур’ївка "додаються до протоколу".
5.
СЛУХАЛИ:
ГОРБУНОВУ Т.А. яка ознайомила з проектом рішення « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам в с. Стара Збур’ївка».
ВИРІШИЛИ:
Прийняти запропонований проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам в с. Стара Збур’ївка»., як рішення сільської ради.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам в с. Стара Збур’ївка». "додаються до протоколу".
6.
СЛУХАЛИ:
ГОРБУНОВУ Т.А. яка ознайомила з проектом рішення «Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка».
ВИРІШИЛИ:
Прийняти запропонований проект рішення "Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка", як рішення сільської ради.
ГОЛОСУВАЛИ:
За? 11 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення" Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка "додаються до протоколу".
МАРУНЯК В.В. – Наголосив що всі питання порядку денного шостої сесії сільської ради VІІ скликання розглянуто.
МАРУНЯК В.В. – Відповідно до Регламенту сільської ради після розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 20 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень. Сьогодні повернемося до вивчення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
МАРУНЯК В.В. – Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Оголосив шосту сесію сільської ради VІІ скликання закритою.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2022