2014.12.24 12:00

2014.08.21 17:00

ОГОЛОШЕННЯ
 
У дитячому садку «Чаєчка» 21 серпня о 17:00 відбудуться батьківські збори. Запрошуємо батьків старшої і молодшої груп.
Адміністрація дитячого садка.

2014.06.04 12:00

V фестиваль дитячої творчості та таланту

2013.05.17 00:00

IV фестиваль дитячої творчості та таланту

2013.02.09 00:00

загальні батьківські збори
Відбулися загальні батьківські збори Старозбур’ївського дошкільного навчального закладу «Чаєчка». Основна мета заходу інформування батьків про стан фінансування дитячого садка на 2013 рік.
До вересня, фінансування закладено в бюджеті Старозбур’ївської сільської ради, за умови жорсткої економії коштів з інших підрозділів (будинку культури та сільської ради).
З вересня фінансування передбачається за рахунок коштів вільного залишку, а також уряд України планує ріст ВВП, що дасть змогу отримати додаткові кошти і направити їх на фінансування навчального закладу «Чаєчка» до кінця року.
Батьки заслухавши доповідь голови сільської ради Маруняка В. В. внесли пропозицію про збір коштів на придбання двох тон вугілля яких не вистачає до закінчення опалювального сезону.

2011.10.29 00:00

III фестиваль дитячої творчості та таланту
збур'ївська
зірочка

2011.10.14 00:00

ТАВРІЙСЬКЕ НАМИСТО “Стара Збур’ївка звітувала першою”
14 жовтня у Новозбур’ївському будинку культури відбулась значна подія. У цей день з його сцени ріка народної творчості розлилась на всі боки ,адже в його гостинних стінах відбувся звітний концерт аматорської народної творчості районного фестивалю «Таврійське намисто» Новозбур’вського та Cтарозбур’ївського будинків культури. На правах гостей Стара Збур’ївка звітувала першою. По особливому була представлена вся програма . Гарна режисура , з чітко витриманою тематикою була продовж всього виступу . Органічними та колоритними були ведучі: Віктор Фесенко та Денис Петруша.
На високому рівні прозвучав виступ фольклорного ансамблю «Перепілочка» (керівник Є. Троцюк), який показав зимовий обряд «Маланка». Далі цей обряд продовжив молодіжний ансамбль «Серце»(керівник А. Рудковська). Професійне виконання «Щедрівочки» в їхньому виконані вразило не лише суддів, а й всіх глядачів. На хорошому рівні виступили та підняли настрій всім присутнім у залі хореографічний ансамбль «Веласкес» та «Сонечко»(керівник С. Коновалова). Припала до душі глядачам висока майстерність та професійне виконання солістів: А. Рудковської та В.Лисенко.
Слід відмітити акторський дует В. Фесенко та Н. Рильської,які надали особливого настрою всьому виступу і були відзначені не лише журі,а й підтримані щирими оплесками глядачів.
Виставка декоративно-ужиткового мистецтва ,яку представляли Старозбур’вська спеціальна школа-інтернат, порадувала і зацікавила районне журі ,а також всіх присутніх. На виставці були представлені традиційні для нашого краю види народного мистецтва : вишивка та художня обробка деревини.
Всім учасникам від усього серця бажаю високих злетів, творчої наснаги і нових ідей.
П. Шевченко

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2022